بایگانی وبلاگ
آخرین نظرات
بدون نظر
جستجو در وبلاگ

خرید اقساطی از بی‌تو‌بی‌سی‌ با همکاری ایرانرنتر

نوشته شده در تاریخ1 سال پیش 2331
دوست داشتن0

قصد دارید کالایی را بخرید و آن کالا در سایت بی‌تو‌بی‌سی‌ تخفیف فوق‌العاده‌ای دارد اما خرید در آن موقعیت زمانی برایتان مشکل است! احتمالاً بسیاری از شما در موقعیت‌های مشابه این موارد قرار گرفته‌ باشید. این روزها که توانایی خرید نقدی برای بخش زیادی از جامعه مشکل شده است، حتماً شما هم در مورد خرید اقساطی از اطرافیان خود به وفور شنیده‌اید.

خرید اقساطی همیشه گزینه‌ای بوده است که بتوانیم از طریق آن هرچه سریع‌تر جوابگوی نیازهایمان باشیم و به عنوان راه‌حلی ایده‌آل در شرایط سخت اقتصادی مورد استفاده قرار گرفته است. اما آیا ممکن است از فروشگاه‌ها اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ هم به صورت اقساطی خرید کرد؟

Kart-Kharid-Etebari-B2BC

فروشگاه‌ها اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ با همکاری ایران ‌رنتر به عنوان اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم فروش اقساطی توانسته است از طریق کارت اعتباری خرید شرایطی را فراهم کنند تا افرادی که تمایل دارند به صورت اقساطی خرید کنند به هدفشان برساند. مهم‌ترین مزیت استفاده از کارت اعتباری خرید، امکان انتخاب از میان کالاهای بی‌شمار ارائه‌شده توسط فروشگاه‌ها اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ است که می تواند وجه تمایز خرید اقساطی آنلاین با خرید اقساطی به شکل سنتی آن باشد.

مراحل ثبت سفارش کارت اعتباری خرید در سایت ایران‌رنتر و استفاده از آن برای خرید کالا در فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ بسیار ساده است که در ادامه متن به صورت کامل توضیح داده می‌شود.

به منظور استفاده از کارت های اعتباری خرید در فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ مراحل زیر را باید طی کنید:

 • به فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ رفته و کالای مورد نظر را سفارش دهید.
 • در مرحله پرداخت به جای پرداخت مبلغ کالا، کد دریافت شده از شرکت ایرانرنتر را در بخش کد تخفیف سایت بی‌تو‌بی‌سی وارد کرده.
 • پس از نهایی کردن سفارش کالای خود را از فروشگاه بی‌تو‌بی‌سی دریافت کنید.
 • اقساط کارت اعتباری خرید را به صورت ماهانه به ایران رنتر پرداخت کنید.

برای دریافت کارت اعتباری خرید مهمترین موضوع ارائه مدارک مورد نیاز به سایت ایرانرنتر و اعتبارسنجی آنها توسط ایرانرنتر می‌باشد. این فرایند بصورت زیر انجام می‌شود.

۱. تأیید هویت: (تصویر کارت ملی و شناسنامه)

 • توجه: در صورت موجود نبودن کارت ملی یا شناسنامه تصویر رسید تعویض شناسنامه و کارت ملی مورد قبول است.

۲. تایید محل سکونت: تصویر یکی از مدارک زیر ارسال باید گردد:

 • سند منزل (سند تک‌برگ: پشت و روی سند، سند منگوله‌دار: صفحه اول و آخرین انتقالات، مبایعه‌نامه)
 • اجاره‌نامه رسمی با مهر بنگاه و دارای اثر انگشت و امضای طرفین
 • آخرین قبض برق یا گاز مطابق با آدرس متقاضی
 • توجه ۱: تصویر قبض تلفن مورد تأیید نیست.
 • توجه ۲: اجاره‌نامه می‌تواند به نام خود شخص، پدر، مادر، برادر، خواهر، پدربزرگ، مادربزرگ، همسر یا پدر و مادر همسر باشد.
 • توجه ۳: اجاره‌نامه باید از تاریخ ثبت سفارش متقاضی حداقل ۳ ماه اعتبار داشته باشد. اگر تاریخ اعتبار اجاره‌نامه کمتر از ۳ ماه باشد باید گواهی اشتغال به کار معتبر ارائه شود.

۳. تایید شغل: تصویر یکی از مدارک زیر بر اساس موقعیت شغلی متقاضی:

 • فیش حقوقی مهر شده
 • اصل گواهی اشتغال به کار به نام متقاضی
 • پرینت گردش حساب با مهر و امضای شعبه
 • جواز کسب مطابق با آدرس محل کار متقاضی
 • توجه ۱: گواهی اشتغال به کار باید با فرمت رسمی روی سربرگ شرکت، همراه با مهر و امضا خطاب به شرکت ایران رنتر باشد.
 • توجه ۲: فقط ارسال تصویر صفحه اول و دو صفحه آخر پرینت گردش حساب لازم است.
 • توجه ۳: گردش ماهانه حساب باید حداقل ۳ برابر اقساط ماهانه کارت اعتباری خرید مورد تقاضا باشد.

۴. تکمیل اطلاعات آشنا: آشنا کسی است که در صورت عدم دسترسی به شما با او تماس گرفته می‌شود. بنابراین پر کردن اطلاعات مربوط به آشنایان اجباری است. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت و آدرس آشنا است. توجه: اطلاعات مربوط به آشنا نباید با اطلاعات شما یکسان باشد.

۵. دریافت سفته: ایران‌رنتر به میزان دو برابر بدهی خریدار به عنوان ضمانت سفته دریافت می‌کند. تهیه سفته برعهده ایران‌رنتر بوده و هزینه آن به مبلغ ثابت ۱۰،۰۰۰ تومان بر عهده مشتری است که به همراه بسته کارت اعتباری خرید جهت امضا برای مشتریان ارسال می‌شود. در پایان سفارش و در صورت درخواست خریدار، تصاویر سفته های منهدم شده حداکثر تا ۱۴ روز پس از تسویه قسط آخر برای مشتریان ارسال می شود.

فروشگاه‌ها اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی، امکان خرید اقساطی را همانطور که در بالا توضیح دادیم با همکاری مجموعه‌ ایران‌رنتر فراهم کرده است. مجموعه‌ بی‌تو‌بی‌سی دخل و تصرفی در فرآیند و نتیجه تائید مدارک، اعتبارسنجی و سفارش کارت خرید اعتباری ندارد و به واسطه‌ قرارداد منعقد شده، تابع نتیجه‌ استعلام ایران‌رنتر خواهد بود. از این رو در صورتی که نتیجه‌ استعلام مردود اعلام شود، از طریق سایر روش‌های خرید موجود در خدمت شما خواهیم بود.

این طرح در حال حاضر برای ساکنین دو شهر تهران و کرج اجرایی شده است اما با همکاری ایرانرنتر و به پشتوانه حمایت مشتریان عزیز امیدواریم در آینده نه چندان دور بتوانیم کلیه شهرهای ایران عزیزمان را تحت پوشش قرار بدهیم تا تمامی‌ شهروندان ساکن ایران بتواند در صورت نیاز، کالای مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ تهیه کنند.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم